2021 Mobilya Trendleri

2021 Mobilya Trendleri , 2020 mobilya sezonunda da olduğu gibi tamamen devam niteliğinde olan konfor ve sadelik ön planda.

2021'de desenler.malzemeler ve renkler aracılığıyla daha çok ortaya çıkacaktır. Yuvarlak kıvrımlar. desenler ve çizgiler şaşırtıcı derecede güçlü cesur renkler ile özel tasarım mobilyalar ev dekorasyonunda olacaktır.

2021 Mobilya Trendleri arasında ruhu yansıtan ve modern lüksün aksine doğal görünüş daha ağır basmakta. Bilindiği üzere renklerin insanların üzerinde psikolojik etkisi pozitif yönde olmaktadır.Bir evin tarzında ve görsel açıda etkisi söz konusudur.

Yeni yılda daha canlı ve parlak renklerin yaşam alanlarımızda çok sık renk katmaya başlayacaktır. Özellikle mobilya ve dekorasyon modelleri pastel pembe tonları,su ve ada çayı yeşili, ve mavinin doğal tonlarını taşıyor. bu renklere kahve ve krem renkleri de eşlik ediyor.

Mobilya üzerinde kullanılan doğal ürünler ve doğal görünümlü aksesuarlar en sık kullanılan parçalar haline gelecektir.Bu doğal görüntü materyallerinin yanı sıra döşemelik kumaşlarda kendisini gösteriyor. Pamuk,ipek ,keten,yün gibi malzemeler kullanımda olacaktır. Mobilya kumaşları siyah ve beyaz desenlerin dansı ile farklı ve özel tasarımların ortaya çıkarıyor.silinebilen ve kir tutmayan kumaş trend di bu yıl artarak özel üretim olarak devam edecektir.

Ahşap doğallığını kapatmayan ön plana çıkaran açık ve soft renk aksesuarlar 2021'de !

Yatak odası.çocuk odası gibi mobilya gruplarında yumuşak geometrik detaylar dikkat çekecektir. Konulduğu mekana dinamik bir görüntü kazandıran yuvarlatılmış formlarda yeni tasarımlar ve yeni tarzlar 2021 de  yerini bulacak. http://www.mobilyasayfasi.com