Almanya mobilya fiyatları

Almanya mobilya fiyatları. Dünyanın en gelişmiş ve müreffeh ülkelerinden biri olan Almanya 357 kilometrekareyi kaplayan alanı ile 1 yılda kişi başına başına düşen gelir sıralaması ile dünyanın  4. büyük ekonomisidir.


Almanya Ekonomisi  Fransa ve İngiltere ile birlikte Avrupanın lokomotifi şeklinde tanımlanabilir. İmalat sektöründe, başta otomotiv (BMW, Mercedes) olmak üzere ilaç sanayi (Bayer), elektronik (Siemens)  ve makine sektöründe ilk sıralardadır.


Mobilya sektörünün Avrupa ayağında  Almanya, başta İtalya olmak üzere olmak üzere İspanya ve Fransa ile rekabet halindedir.


Almanya mobilya fiyatları modele, kumaş cinsine, sünger kalitesine bağlı olarak değişmekle birlikte üretildiği ülkenin işçilik maliyetlerine de bağlı olarak değişmektedir. Örnek olarak İtalya imalatı olan bir koltuk takımı aldığınızda tasarımı ön planda olmakla birlikte fiyatı muadillerine göre yüksek olacaktır…


Son Yıllarda gelişen ve gözünü Avrupa pazarına diken Türkiye mobilya imalatçıları, pazara farklı bir renk ve heyecan katmış, Almanya'da yaşayan Türk vatandaşları sayesinde özellikle Almanya pazarında söz sahibi olmuştur..


Türkiye mobilya sektörü son 10 yılda büyük atılım göstermiş ve dünyada üretilebilen her  model ürünü kendi bünyesinde üretebilecek seviyelere ulaşmış ve daha da ilerisini hedefleyerek Amerika'dan Japonya'ya Rusya'dan Yeni Zelanda'ya  kadar dünyanın bütün ülkelerine mobilya pazarlamayı başarmıştır.


Almanya mobilya fiyatları giderek yaygınlaşan internet sayesinde dengelenmiş ve  e-ticaret potansiyeli tüm dünya çapında son 7 yılda 6,5 kat büyüyerek dünyayı birbirine yakınlaştırmış  ve tüketiciye sınırsız imkanlar sağlamıştır.


Online mobilya satışında Türkiye içindeki mobilya satışı deneyimlerini lojistik ve gümrük bilgileriyle harmanlayan mobilyasayfası, Avrupa'nın mobilya mağazası sloganı ile  öncelikle Avrupa'ya sonrasında tüm dünyaya imalattan halka ürünlerin gümrük işlemleri ve nakliye dahil olarak kapıya teslim en uygun fiyata satılması ile ilgili çalışmalarını devam ettirmektedir.


Almanya mobilya fiyatları konusunda alanında iddialı olan mobilyasayfasi ürünleri üretim bandından evinize teslimatına kadar her aşamasını tek elden yürüterek hem maliyeti düşürür hem de ürünlerin sigortalı ve sağlam şekilde size ulaşmasını sağlar.


Mobilyasayfasından aldığınız alacağınız ürünler mobilyasayfasi ve imalatçı firma garantisi kapsamındadır. "Bu ne demek?" detaylı olarak diğer makalelerimiz altında anlatılmıştır.

www.mobilyasayfasi.com