Türkiye'den Almanya'ya Mobilya


Türkiye'den Almanya'ya mobilya satın almak isteyen azımsanmayacak kadar çok gurbetçimiz var. Bunun pek çok haklı nedeni var.

Özellikle Türkiye'de mobilyanın kalbi İnegöl'de üretilen mobilyalar hem kaliteli hem Avrupa'daki aynı kalitedeki çeşitlerine göre oldukça ekonomik hem de her zevke hitap eden çeşitlilikte. Böyle olunca da Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimiz ve hatta Avrupalılar haklı olarak Türkiye'deki mobilyalara yöneliyorlar.

Fakat Türkiye'den Almanya'ya mobilya satın almak istediklerinde bazı sorunlarla karşılaşabiliyorlar.

Bu sorunların en önemlisi satın alınan mobilyaların nakliyesinin nasıl yapılacağı oluyor.

Mobilya Sayfası (www.mobilyasayfasi.com) olarak Avrupa'da ve Almanya'da yaşayanları kaliteli, estetik, konforlu ve ekonomik mobilya ile buluşturuyoruz. Burada beğendiğiniz mobilyayı web sitemizden seçmeniz ve sipariş vermeniz yeterli. Nakliye ve gümrük işleri dahil bütün işleri biz üstleniyoruz ve seçtiğiniz mobilyayı kapınıza kadar getiriyoruz.

Yani hayalini kurduğunuz oturma odasına ya da bebek odasına kavuşmak bir tık kadar kolay.Türkiye'den Almanya'ya mobilya satın almak daha ekonomik


Türkiye'den uygun fiyata mobilya almak isteyenlerin tercihi mobilyasayfasi.com olmalıdır. Çünkü mobilya fiyatları imalatçıdan alınan fiyat üzerinden belirlenir. Büyük show roomların fahiş fiyatlardaki kiraları, giderleri vb. gibi ek kalemler olmadığından bu tür masraflar fiyatlara yansımaz.

Şu şekilde bir kıyaslama yapabilirsiniz. Örneğin Türkiye'deki ünlü bir giyim markasının aynı zamanda Almanya'da da mağazası olduğunu düşünün. Türkiye'de 800 liraya satılan bir takım elbise Avrupa'daki mağazasında yaklaşık  130-140 Euro'ya satılabilecekken oradaki benzerlerine göre fiyatlandırılır. Bu yüzden fiyatlar oldukça yukarıya çıkar. Fakat aynı ürünü kargo hizmeti olduğu koşulda Türkiye'den almış olsanız hemen hemen Türkiye'deki satış fiyatından alırsınız.

İşte Mobilya Sayfası olarak sizi ekonomik fakat kaliteli mobilya ile buluşturuyoruz. Almanya'daki fahiş fiyatlarla satılan mobilyalar yerine daha modern ve kalitelisini seçebilirsiniz. Türkiye'den Almanya'ya mobilya satın alarak uygun fiyatlarla bu işi çözebilirsiniz. Mobilya sayfası size ürün çeşitliliği sunarken aynı zamanda CMR sigortası eşliğinde nakliye hizmeti de sağlıyor.

Satış ve nakliye hizmetini ve nakliyeye bağlı olarak gümrük işlemlerinizi kendi bünyemizde çözdüğümüz için bu süreç oldukça ekonomik olarak tamamlanıyor.

Sitemizdeki mobilya fiyatları belirlenirken iki büyük avantaj ortaya çıkıyor. Birincisi Türkiye içi standartlar ile fiyatlar belirleniyor. İkincisi nakliye hizmeti de fiyatlara dahil olduğundan ek olarak ne nakliye firması arıyorsunuz ne de nakliye ücreti ödüyorsunuz.Türkiye'den Almanya'ya mobilya satın almak için bir neden daha: Çeşitlilik ve özgün tasarımlar


Sitemizde yer alan modellerimiz özgün ve modern tasarımlara sahip. İster modern takımlardan hoşlanın isteseniz klasik çizgilerden her şekilde zevkinize hitap eden özgün tasarımları web sitemizde bulabilirsiniz.

Özellikle klasik modelleri sevenler, Avrupa'da bulamayacağı ürünleri bizde bulabilir ve sipariş vererek edinebilirler.

Türkiye'den Almanya'ya mobilya satın almak istiyorsanız, fakat kaliteli ve özgün bir tasarım olsun istiyor aynı zamanda da ekonomik olması tercihiniz ise www.mobilyasayfasi.com adresimizi ziyaret edin.

Modern ve klasik koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, genç odaları, bebek odaları, aksesuarlar, sehpalar, televizyon üniteleri için sitemizi ziyaret edin.

Sitemizde nakliye dahil fiyatlar ile sipariş verebilir ve sipariş verdikten sonra arkanıza yaslanıp mobilyalarınızın kapınıza teslim edilmesini beklersiniz. Hepsi bu kadar.