Türkiye'den Fransa'ya mobilya satın almak


Türkiye'den Fransa'ya mobilya siparişi verenlerin sayısı son yıllarda katlanarak artıyor. Fransa gurbetçilerimizin oldukça yoğun yaşadığı bir ülke. Fransa Türkiye'den yıllar boyunca göç aldığından Türk nüfusu oldukça fazla. Bundan kaynaklı elbetteki sipariş oranlarının artması anlaşılır bir neden. Fakat tek başına Fransa'daki Türk nüfusunun artışıyla ilgili değil.


Fransa'dan yaşayan Türk vatandaşlarımızın Türkiye'den Fransa'ya mobilya sipariş etmesinin önemli nedenleri var.


Birincisi Fransa’da mobilya fiyatları oldukça yüksektir. Bırakın evinizi baştan sona düzmek bir bir oturma grubu satın almak bile birikimlerinizi eritebilir. Bu nedenle gurbetçilerimizin Fransa’da mobilya almak yerine Türkiye’deki mobilya firmalarından sipariş etmeleri daha hesaplı oluyor.


Diğer bir nokta ise Türkiye'de üretilen mobilya gerçekten kaliteli ve ekonomik. Geniş bir ürün yelpazesine sahip. Fransa’da yaşıyorsunuz ve mobilyaya mı ihtiyacınız mı var? 


Türkiye'den Fransa'ya mobilya siparişi mi vermek istiyorsunuz, Mobilya Sayfası yanınızda. Dilediğiniz zaman internet sitemizden beğendiğiniz mobilyayı sipariş edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internetten alışveriş yapmanız. Diğer tüm işlemleri biz sizin için tamamlıyoruz ve mobilyalarınızı CMR sigortası kapsamında kapınıza teslim ediyoruzNeden Türkiye'den Fransa'ya mobilya sipariş ederken mobilyasayfasi.com'u tercih etmelisiniz?


Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Oturma gruplarından, yatak odası, yemek odası takımlarına, aksesuarlardan puflara, sandalyelere kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Bütün bir ev eşyanızı da sipariş edebileceğiz gibi sadece bir TV ünitesi de isteyebilirsiniz.


Her türlü zevke hitap eden mobilyaları bünyemizde barındırıyoruz. Klasik tarzı sevenler de modern bir ev dizayn etmek isteyenler de aradıklarını kolayca bulabiliyor. Sipariş edeceğiniz mobilyalar ile ağır başlı bir atmosfer de yakalayabilirsiniz, renkli ve dinamik bir iç mekan tasarımı da yapabilirsiniz. Mobilyaları, sitemizde bulunan diğer ürünler ile kombinleyebilir, istemediğiniz parçaları çıkabilir, beğendiğiniz başka mobilyaları ekleyebilirsiniz.Önemli bir diğer nokta ise Türkiye'den Fransa'ya mobilya siparişi verdikten sonra ürünlerin bütün işlemlerini biz yapıyoruz. Tüm gümrük işlemlerini yapıp, Avrupa'nın her kentine kapınıza teslim ediyoruz. Bunlar için sizlerden ek ücretler talep etmiyoruz. Sipariş ettiğiniz mobilyaların fiyatından başka bir ödeme yapmıyorsunuz. 


Mobilyaların hazırlanması ve nakliyesi tek elden yapıldığı ve koordine edildiği için ek iletişim kurmak, başka arayışlara girmek zorunda kalmıyorsunuz. Biz sizin için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz.


Tek yapmanız gereken beğendiğiniz mobilyayı sipariş etmek. Daha sonra nakliye ve tüm gümrük işlemleri dahil fiyatlarıyla aldığınız mobilyanızı kapınıza teslim ediyoruz. Size bir tık kadar yakınız.