Menü
Sepetim

D-STİL

Gucci Sandalye1 adet Sandalye'den oluşmaktadır.Ek Bilgiler: Sandalye Kumaş değişimlerinde seçilen kumaşlara göre ek hizmet bedeli alınmaktadır. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasın..
120,00€
Prada Ekru Sandalye1 adet Sandalye'den oluşmaktadır.Ek Bilgiler: Sandalye Kumaş değişimlerinde seçilen kumaşlara göre ek hizmet bedeli alınmaktadır. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye te..
130,00€
Prada Siyah Sandalye1 adet Sandalye'den oluşmaktadır.Ek Bilgiler: Sandalye Kumaş değişimlerinde seçilen kumaşlara göre ek hizmet bedeli alınmaktadır. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye t..
130,00€
Prada Ekru Komodin2 adet Komodinden oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir...
350,00€
Prada Siyah Komodin2 adet Komodinden oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir...
350,00€
Prada Ekru Karyola1 adet Karyola + Başlık'dan oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir.Karyola bazalı değildir. Opsiyonel olarak bazalı karyola yapılmaktadır.[Karyola Yatak Ölçüsü : ..
450,00€
Prada Ekru Orta Sehpa1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından..
450,00€
Prada Siyah Karyola1 adet Karyola + Başlık'dan oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir.Karyola bazalı değildir. Opsiyonel olarak bazalı karyola yapılmaktadır.[Karyola Yatak Ölçüsü : ..
450,00€
Prada Siyah Orta Sehpa1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasında..
450,00€
Gucci Orta Sehpa1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir.  Ayaklar metal malzemedir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyleri..
480,00€
Gucci Komodin2 adet Komodinden oluşmaktadır.1. kalite 22 mm mdf malzemeden üretilmiştir.Ayak malzemesi olarak gold metal kullanılmıştırÇekmece ve kapaklarda Teleskopik ray ve frenli menteşe kullanılmıştır...
600,00€
Prada Ekru Şifonyer1 adet Şifonyer + Ayna'dan oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir...
600,00€
Prada Siyah Şifonyer1 adet Gardrop,1 adet Karyola + Başlık, 1 adet Şifonyer + Ayna ,2 adet Komodinden oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir.Karyola bazalı değildir. Opsiyonel olarak ba..
600,00€
Prada Ekru Yemek Masası1 adet Masa'dan oluşmaktadır.1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.Masa Açılabilir özelliği bulunmamaktadır. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin..
700,00€
Prada Siyah Yemek Masası1 adet Masa'dan oluşmaktadır.1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.Masa Açılabilir özelliği bulunmamaktadır. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyleri..
700,00€
Prada Ekru Tv Ünitesi1 adet Tv Ünite'den oluşmaktadır.1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyleri..
780,00€
Prada Siyah Tv Ünitesi1 adet Tv Ünite'den oluşmaktadır.1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyler..
780,00€
Prada Ekru Konsol1 adet Konsol + Ayna'dan oluşmaktadır.1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyler..
820,00€
Prada Siyah Konsol1 adet Konsol + Ayna'dan oluşmaktadır.1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyle..
820,00€
Asos Ceviz Tv Ünitesi1 adet Tv Ünitesi'nden oluşmaktadır.Mdf Üzeri Ağaç Kaplama malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyle..
860,00€
Asos Ceviz Konsol1 adet Konsol + Ayna'dan oluşmaktadır.Mdf Üzeri Ağaç Kaplama malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyleri..
880,00€
Gucci Yemek Masası1 adet Masa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir.  Ayaklar metal malzemedir.Masa Açılabilir özelliği bulunmamaktadır. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt ..
890,00€
Gucci Karyola1 adet Karyola + Başlık'dan oluşmaktadır.1. kalite 22 mm mdf malzemeden üretilmiştir.Karyola Çerçevesinde Mdf, kumaş ve cam malzeme kullanılmıştır.Üst yüzeylerde 5 mm desenli cam malzeme kullanılmıştırAyak malzemesi olarak gold metal kullanılmıştırKaryola bazalı değildir. Opsi..
900,00€
Gucci Şifonyer1 adet Şifonyer + Ayna'dan oluşmaktadır.1. kalite 22 mm mdf malzemeden üretilmiştir.Üst yüzeylerde 5 mm desenli cam malzeme kullanılmıştırAyak malzemesi olarak gold metal kullanılmıştırÇekmece ve kapaklarda Teleskopik ray ve frenli menteşe kullanılmıştır...
900,00€
Gucci Konsol1 adet Konsol + Ayna'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir.  Ayaklar metal malzemedir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin..
940,00€
Gucci Tv Ünitesi1 adet Tv Ünitesi'nden oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir.  Ayaklar metal malzemedir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeyler..
1.280,00€
Gucci Gardrop1 adet Gardrop'dan oluşmaktadır.Üst yüzeylerde 5 mm desenli cam malzeme kullanılmıştırÇekmece ve kapaklarda Teleskopik ray ve frenli menteşe kullanılmıştır.Dolap içi led aydınlatma vardır...
1.400,00€
Prada Ekru Gardrop1 adet Gardrop'dan oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir...
1.400,00€
Prada Siyah Gardrop1 adet Gardrop'dan oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir...
1.400,00€
Prada Ekru Yemek Odası Takımı1 adet Masa, 6 adet Sandalye,1 adet Konsol + Ayna'dan oluşmaktadır.Tv Ünitesi Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur , Takıma dahil değildir. 1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiş..
1.990,00€ 2.300,00€
Prada Siyah Yemek Odası Takımı1 adet Masa, 6 adet Sandalye,1 adet Konsol + Ayna'dan oluşmaktadır.Tv Ünitesi Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur , Takıma dahil değildir. 1. Kalite Mdf /Suntalam malzemeden üretilmiştir.Kulplar ahşap, metal, plastiktir.  Ayaklar ahşap malzemeden üretilmi..
1.990,00€ 2.300,00€
Gucci Yemek Odası Takımı1 adet Masa, 6 adet Sandalye,1 adet Konsol + Ayna'dan oluşmaktadır.Tv Ünitesi Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur , Takıma dahil değildir. MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir.  Ayaklar metal malzemedi..
2.300,00€ 2.550,00€
Prada Ekru Yatak Odası 1 adet Gardrop,1 adet Karyola + Başlık, 1 adet Şifonyer + Ayna ,2 adet Komodinden oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir.Karyola bazalı değildir. Opsiyonel o..
2.550,00€ 2.800,00€
Prada Siyah Yatak Odası 1 adet Gardrop,1 adet Karyola + Başlık, 1 adet Şifonyer + Ayna ,2 adet Komodinden oluşmaktadır.20% suntalam, 50% MDF ve 30% gürgenden üretilmiştir. Kapaklar ve gövde mdf üzeri lake, iç kısımlar suntalam ve ayak kısımları gürgendir.Karyola bazalı değildir. Opsiyonel ..
2.550,00€ 2.800,00€
Gucci Yatak Odası Takımı1 adet Gardrop,1 adet Karyola + Başlık, 1 adet Şifonyer + Ayna ,2 adet Komodinden oluşmaktadır.1. kalite 22 mm mdf malzemeden üretilmiştir.Karyola Çerçevesinde Mdf, kumaş ve cam malzeme kullanılmıştır.Üst yüzeylerde 5 mm desenli cam malzeme kullanılmıştırAyak malzem..
2.990,00€ 3.800,00€
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)