Menü
Sepetim

PERENNA

DESTAN BERJER1 Adet Berjerden oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır. Özel el işçiliği süslemelerle bezenmiştir. Ayak malzemesi olarak metal kullanılmıştır. ..
€ 320,00
DESTAN KANEPETakım , 1 Adet üçlü Kanepeden oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır. Özel el işçiliği süslemelerle bezenmiştir. Ayak malzemesi olarak metal kullanılmıştır. Yatak olma öze..
€ 770,00
DESTAN KOLTUK TAKIMI DESTAN KOLTUK TAKIMI
Avrupa Kapıya Teslim -11 %
DESTAN KOLTUK TAKIMITakım , 2 Adet 3 lü Kanepe, 1 Adet Berjerden oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır. Özel el işçiliği süslemelerle bezenmiştir. Ayak malzemesi olarak metal kullanılmıştı..
€ 1.740,00 € 1.960,00
PUMA BERJER1 Adet Berjerden oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır. Ayak malzemesi olarak metal kullanılmıştır. ..
€ 300,00
PUMA KANEPE1 Adet üçlü Kanepeden oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır. Ayak malzemesi olarak metal kullanılmıştır. Hareketli Sırt ve Kol mekanizmasına sahip olup , Yatak olma özelliğ..
€ 740,00
PUMA KOLTUK TAKIMI PUMA KOLTUK TAKIMI
Avrupa Kapıya Teslim -11 %
PUMA KOLTUK TAKIMITakım , 2 Adet 3 lü Kanepe, 1 Adet Berjerden oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır. Ayak malzemesi olarak metal kullanılmıştır. Hareketli Sırt ve Kol mekanizmasına s..
€ 1.680,00 € 1.880,00
PUMA MAXİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI PUMA MAXİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI
Avrupa Kapıya Teslim
PUMA MAXİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI1 Adet Köşe Koltuktan oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır.Ayak malzemesi olarak  metal kullanılmıştır. Hareketli Sırt ve Kol mekanizmasına sahip olup , Y..
€ 1.700,00
PUMA MAXİ PUF1 Adet Puftan oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır.Ayak malzemesi olarak  metal kullanılmıştır. ..
€ 180,00
PUMA MİNİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI PUMA MİNİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI
Avrupa Kapıya Teslim
PUMA MİNİ KÖŞE KOLTUK TAKIMIFırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.Silinebilir İthal Kumaş kullanılmıştır.Ayak malzemesi olarak  metal kullanılmıştır. Hareketli Sırt ve Kol mekanizmasına sahip olup , Yatak olma özelliği vardır.Köşe Yönü..
€ 1.450,00
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)